Firma

Doświadczenie

Firma NION została założona w 1997 roku. Jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego zespół posiada wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie kompleksowej obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Działalność ma charakter produkcji jednostkowej i małoseryjnej. Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług, nasze pomysły dostosowujemy indywidualnie do wymagań każdego Klienta.

Zaangażowanie

Strategicznym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług w zakresie produkcji specjalistycznych oprzyrządowań i narzędzi. Wyznaczony cel realizujemy poprzez ciągłe unowocześnianie technologii produkcji, parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Celem firmy NION jest nieustanny rozwój prowadzący do doskonalenia działań w zakresie jakości wyrobów i bezpieczeństwa pracy, przy zaangażowaniu wszystkich pracowników.

Innowacja

Staramy się zapewnić najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Jesteśmy Zespołem, który tworzą eksperci w swoich dziedzinach. Świadczymy usługi zarówno w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez Klienta, jak również na podstawie projektów przygotowanych przez nasze biuro konsrukcyjno-technologiczne.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty cechowała funkcjonalność i najwyższa jakość wykonania. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i czas.